Serwis firmowy drukarni ADS Support w nowej odsłonie i w oparciu o środowisko exis.e-Platforma


EXIS Interactive przygotowała nowy serwis internetowy drukarni wielkoformatowej ADS Support.

 

Prace nad nowym serwisem internetowym obejmowały uruchomienie w pełni zarządzalnej witryny internetowej i wyposażenie jej w funkcje umożliwiające efektywne prowadzenie kampanii e-marketingowych, w szczególności kampanii SEM w wyszukiwarce internetowej Google. Serwis został wyposażony w kalkulator umożliwiający obliczenie przez klienta drukarni szacunkowych kosztów wydruku. Serwis zawiera przegląd dotychczasowych realizacji ADS Support, który można oglądać w galerii realizacji. Realizacje mogą być przeglądane osobno lub w postaci pokazu slajdów.

 

"Uruchomienie nowego serwisu internetowego oraz prowadzone wcześniej i obecnie kampanie e-marketingowe w Google, pozwoliły poznać nam dobrze potrzeby ADS Support" - mówi Jarosław Steglinski, Menedżer Projektów w EXIS Interactive.

"Wszystko wskazuje na to, że jest to nadal dopiero początek naszej współpracy, ponieważ obecnie pracujemy nad uruchomieniem kilkunastu serwisów tematycznych promujących ofertę ADS Support w Internecie. Cieszymy się, że razem będziemy mogli tworzyć nowe wartości w obszarze marketingu internetowego? - dodaje Jarosław Stegliński. Nowe internetowe serwisy tematyczne ADS Support będą funkcjonować w środowisku exis.e-Platforma.

 


Serwis firmowy ADS Support wykorzystuje środowisko exis.e-Platforma umożliwiające tworzenie zaawansowanych, w pełni zarządzalnych witryn internetowych.

 

ADS Support jest jedną z największych i najnowocześniejszych drukarni wielkoformatowych w Polsce. Wśród klientów ADS Support są m.in. AMS, Gazeta Wyborcza, Komfort, mBank, Multibank, Top Secret.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

Powiązane tematy:

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.