Softech - producent najpopularniejszych w Polsce programów dla gastronomii i hotelarstwa rozpoczyna współpracę z EXIS Interactiv


EXIS Interactive oddała do użytku nowy serwis internetowy www.Gastro.pl firmy Softech - producenta najpopularniejszych w Polsce programów dla gastronomii i hotelarstwa. Z systemów Softech - programów Gastro POS, Gastro SZEF i CHART korzysta ponad 6000 lokali gastronomicznych i 500 obiektów hotelowych w Polsce.

 

Witryna powstala i funkcjonuje w rozwijanym przez EXIS Interactive środowisku internetowym exis.e-Platforma.

Główne prace nad projektem trwały niecały miesiąc. Działania wykonane przez EXIS Interactive obejmowały przygotowanie szaty graficznej witryny, wdrożenie i uruchomienie jej w środowisku exis.e-Platforma, wykonanie elementów interaktywnych w technologii flash oraz opracowanie nowej struktury witryny wraz z redakcją tekstów.

 

Witryna jest skierowana do Klientów i Partnerów firmy. Umożliwia szybkie zapoznanie się z ofertą firmy. Serwis może być łatwo rozbudowywany i uzupełniany o nowe treści i funkcje. Witryna została wyposażona w zaawansowany system statystyk informujący o działaniach użytkowników, źródłach wejścia, sposobie poszukiwania informacji na stronach jak i wiele innych użytecznych zestawień. Witryna została zoptymalizowana w sposób umożliwiajacy prowadzenie skutecznego marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM/SEO) i obniżając koszty prowadzenia kampanii Google Adwords.

 


 

Witryny w środowisku exis.e-Platforma, w którym można szybko tworzyć zaawansowane witryny firmowe, łaczą w sobie elementy e-komunikacji, e-marketingu i e-szkoleń. Są bardzo bogatym źródłem informacji marketingowej dla firmy.

Softech Sp. z o.o. jest producentem najpopularniejszych w Polsce programów dla gastronomii Gastro i hotelarstwa Chart oraz dystrybutorem specjalistycznego sprzętu komputerowego.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

Powiązane tematy:

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.