Nowy serwis internetowy dla dystrybutora urządzeń chłodnictwa i klimatyzacji ELMA-RK


EXIS Interactive ukończyła prace nad uruchomieniem nowego serwisu internetowego www.Czesci-Autoklimatyzacja.pl dla dystrybutora urządzeń chłodnictwa i klimatyzacji ELMA-RK.

 

Nowa witryna www.Czesci-Autoklimatyzacja.pl jest rozbudowanym katalogiem specjalistycznych urządzeń, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych skierowanym do firm zajmujących się serwisem klimatyzacji samochodowej oraz serwisów samochodowych chcących rozszerzyć swoją ofertę o obsługę klimatyzacji.

 

EXIS Interactive dołożyła starań, aby witryna spełniła założone przez Klienta cele marketingowe. Witryna wykorzystuje rozwiązania zgodne z nowoczesnymi standardami informatycznymi, pozostaje przy tym przejrzysta i prosta w obsłudze jak i wyposażona we wszystkie oczekiwane przez Klienta funkcjonalności.

 

Ponadstandardowym elementem witryny jest forum dyskusyjne, które ma umożliwić wymianę informacji na temat klimatyzacji samochodowej oraz ma stanowić bazę wiedzy dla Klientów ELMA-RK. W ten sposób witryna www.Czesci-Autoklimatyzacja.pl może być uznana za wszechstronne i skuteczne narzędzie komunikacji z Klientami o charakterze społecznościowym (Web 2.0).

 

Witryna www.Czesci-Autoklimatyzacja.pl posiada rozbudowany system zarządzania treścią, umożliwiającym m. in. łatwe aktualizowanie informacji o produktach i zdjęć. Witryna może być przekształcona w system sprzedaży internetowej.

ELMA-RK zajmuje się zaopatrywaniem instalatorów szeroko rozumianego chłodnictwa i klimatyzacji. Firma jest bezpośrednim importerem stacji napełniających włoskiej firmy CTR Group, jednego z europejskich liderów sektora klimatyzacji samochodowej.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

Powiązane tematy:

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.