Nowa strona dla hurtowni ogrodniczej - katalog internetowy integracja ze Streamsoft Prestiż ERP

Dla firmy Inagri z Sieradza wdrożono serwis internetowy - katalog produktów pobieranych z ERP Streamsoft Prestiż. Nowoczesna strona https://inagri.com.pl została zaopatrzona w solidną wyszukiwarkę produktów, cech, opisów. Strona internetowa została wdrożona na silniku Prestashop dzięki czemu jest dobrze widoczna w Google.

Serwis interenetowy jest kolejnym projektem wdrożonym dla firmy Inagri dla której wdrożono również sklep internetowy https://dlaroslin.pl/. Oba systemy działają w opcji Multistore dzięki temu cała oferta jest dostępna z poziomu jednego CMS. Dodatkowo istnieje możliwość rozdzielenia oferty dzięki czemu jest ona widoczna lub nie w zależności od sklepu.  

Cechy funkcjonalnego systemu sprzedaży

  • Interaktywność - łatwość znalezienia oczekiwanych informacji z oferty przez potencjalnego klienta,
  • Intuicyjność - prostota zachęcająca potencjalnych klientów do korzystania z serwisu,
  • Administrowalność - intuicyjny sposób zarządzania ofertą przez administratora z pomocą systemu CMS,
  • Responsywność - poprawne wyświetlanie portalu na urządzeniach mobilnych
    Skalowalność - dalsze możliwość rozbudowy strony, bezproblemowe korzystanie w nowszych wersjach przeglądarek dzięki aktualizacjom, dodawanie nowych lub zmiana istniejących elementów, dostosowanie do bieżących potrzeb firmy,

Jesteś zainteresowany nowoczesnymi i sprawdzonymi narzędziami dla Twojej firmy? Zapytaj naszego specjalistę.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.