Nowoczesna firmowa strona www - responsywny katalog projektów i realizacji

Dla naszego klienta przygotowaliśmy stronę internetową z katalogiem realizacji i sekcją aktualności. Serwis umożliwia samodzielną edycję tekstu dodawanie zdjęć, opisów posiada galerię projektów i realizacji. Osoby odpowiedzialne za pozycjonowanie  mogą samodzielnie optymalizować SEO serwisu za pomocą Tagów (znaczników) poprawiając jednocześnie jej widoczność. Witryna jest responsywna co ułatwia zarówno jej przeglądanie na urządzeniach mobilnych jak i odnalezienie za pomocą wyszukiwarki internetowej Google i innych znanych systemów.  

Firma Kolanko z Gdańska podjęła decyzję o przygotowaniu nowoczesnego i nieskomplikowanego lecz eleganckiego i funkcjonalnego serwisu internetowego. Potencjalni klienci firmy zainteresowani designem od teraz mogą się dowiedzieć, gdzie i kiedy będą miały miejsce interesujące wydarzenia. Firma należy do znanej grypy Baltic Design Club.
Katalog internetowy https://kolankownetrza.pl daje możliwość zwiększenia zasięgu i czasu prezentowania oferty wszędzie tam gdzie dostępny jest internet, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

EXIS Interactive wdraża sprawdzone i skalowalne rozwiązania w obszarze b2b i b2c skupiając się na optymalizacji sprzedaży usprawnianiu jakości i szybkości obsługi klientów. Uważamy że systemy dostosowane do potrzeb klientów stanowią istotny element poprawiający rentowność sprzedaży oraz przyczyniający się do budowania przewagi konkurencyjnej firmy. 

wyróżni się na tle innych firm z podobnej branży i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY LEPSZĄ PROMOCJĄ OFERTY SWOJEJ FIRMY? SPRAWDŹ CO MAMY CI DO ZAOFEROWANIA - NAPISZ DO NAS!.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.