Responsywna strona internetowa dla firmy produkcyjnej z funkcją wyboru, zamawiania wybierania miejsca odbioru produktów i płatności

Dla firmy z doświadczeniem w branży piekarsko-cukierniczej, posiadającej kilkadziesiąt krajowych punktów sprzedaży przygotowano firmową stronę internetową. Serwis WWW pozwala klientom wybrać składniki tortu, złożyć zamówienie, płatność oraz odbiór w wybranej placówce firmy.

Wdrożenie nowej strony było podyktowane chęcią poinformowania klientów o:

  • poszerzonym asortymencie
  • miejscach dostępności produktów
  • możliwości składania zamówień internetowych na skomponowane przez siebie torty
  • godzinach otwarcia sklepów
  • dodatkowych korzyściach z odwiedzenia sklepów-kafejek
  • nowym wizerunku marki

Strona internetowa została przygotowana zgodnie z wytycznymi klienta. Niestandardowy projekt graficzny bez wątpienia wyróżni się na tle innych firm z podobnej branży i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY LEPSZĄ PROMOCJĄ OFERTY SWOJEJ FIRMY? SPRAWDŹ CO MAMY CI DO ZAOFEROWANIA - NAPISZ DO NAS!.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.