Multistore Prestashop <-> Subiekt GT. Prosta integracja dla wymagających użytkowników

Zakończono prace nad dwoma sklepami internetowymi zintegrowanymi z Subiekt GT. W ramach projektu realizowanego dla firmy Valdi z Łodzi wdrożono dwa powiązane sklepy internetowe zawierające szeroki asortyment produktów. Wykonano integrację dzięki której prowadzona jest stała aktualizacja produktów w oparciu o stany magazynowe programu Subiekt GT. Integrator automatycznie pobiera dane klientów sklepu internetowego do systemu Insertu.

Firma Valdi istnieje na rynku od 1989r. Założeniem administratora nowych e-sklepów była poprawa interfejsu użytkownika i dostosowanie go do potrzeb urządzeń mobilnych. Oprogramowanie sklepu internetowego Prestashop stosowane przez firmę EXIS Interactive jest prawie bezawaryjne, skalowalne oraz intuicyjne w obsłudze. Dlatego nasza firma oferuje szereg dodatków zwłaszcza dla firm specjalizujących się w sprzedaży B2B. W przypadku podobnych wdrożeń warto wymienić opcję Multistore umożliwiającą prowadzenie kilku sklepów internetowych z wykorzystaniem jednego CMS (z ang. Systemu zarządzania treścią).

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NOWYM SKLEPEM INTERNETOWYM I JEGO INTEGRACJĄ Z SUBIEKT GT LUB WDROŻENIEM KILKU SKLEPÓW.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.