Nowe firmowe, responsywne strony internetowe na urządzenia mobilne dla partnera serwisowego MAN

Z przyjemnością przedstawiamy nową odsłonę:

Nowoczesność i wsparcie przyjmowania zamówień

Nowa strona firmowa spełnia restrykcyjne wymagania wizerunkowe firmy MAN Polska które możliwe były do zastosowania dzięki odpowiedniemu silnikowi. Serwis jest responsywny, pozwala w czytelny sposób wyświetlać informacje i grafikę na urządzeniach mobilnych. Jest to już druga odsłona przygotowanego przez nas serwisu. Poprzednim razem stworzono identyczny graficznie serwis ale w innej technologii. Zmiany podyktowane były chęcią przejścia na nową, bezpieczniejszą architekturę.

Oprócz funkcji wizerunkowej i informacyjnej portal zawiera również formularz kontaktowy dla klientów zainteresowanych umówieniem spotkania w serwisie. Wystarczy go wypełnić by otrzymać potwierdzenie rezerwacji.

Szczegółowa informacja dla klientów, samodzielna obsługa serwisu

Dzięki intuicyjnemu systemowi zarządzania treścią strona Regeneracja.net.pl pozwala na zamieszczanie aktualnych i przydatnych informacji. Systemy wdrażane przez Exis Interactive wspierają samodzielną obsługę. Klienci firmy mogą liczyć również na pomoc i serwis po wdrożeniu. Oprócz wdrażania stron internetowych nasza firma zajmuje się również wdrożeniami e-sklepów i ERP, oraz ich integracją. 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.