Integracja sklepu internetowego z systemem Streamsoft Prestiż dla firmy Polski Węgiel Dystrybucja

Wykonalismy integrację sklepu internetowego dla Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej, która prowadzi sprzedaż towarów na terenie całego kraju m. in. w ponad 230 placówkach znanej, ogólnopolskiej sieci marketów budowlanych. Firma pragnąc cięgle podwyższać standardy obsługi klientów i optymalizować obsługę klientów zdecydowała się na integrację sklepu z posiadanym oprogramowaniem ERP Streamsoft. EXIS Interactive jest dystrubutorem tego systemu i doświadczoną firmą wdrożeniową.  

Zapoznaj się z pelną listą funkcji

Jesteśmy doświadczoną firmą która opracowała i rozwija własny integrator sklepów internetowych z systemami ERP. Założeniami tego wdrożenia były usprawnienie przepływu informacji pomiędzy obydwoma systemami, bezpieczeństwo transakcji, ochrona danych, zapewnienie aktualnych informacji o dostępnym asortymencie. Są to narzędzia wpływające się na skuteczną sprzedaż i zaufanie klientów. Warto wdrażać skalowalne rozwiązania zapewniające komfort obsługi i sprawne zarządzanie sprzedażą. Bez wątpienia przez najbliższych kilka lat firma może korzystać z nowoczesnego rozwiązania posiadającego możliwości dalszej rozbudowy np. o modyły do sprzedaży mobilnej, programy lojalnościowe lub optymalizujące wysyłanie dokumetów do firm kurierskich. Więcej szczegółów na ten temat na naszej stronie oraz u naszych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś zainteresowany? Zapytaj o to wdrożenie.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.