Wdrożenie i integracja sklepu internetowego Bulago.pl z WF-Mag dla dystrybutora artykułów papierniczych, biurowych, piśmienniczy

Dla naszego klienta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży artykułów biurowych i eksploatacyjnych uruchomiliśmy nowy sklep Bulago.pl zawierający szereg przydatnych funkcji. Najważniejszym elementem projektu była integracja sklepu internetowego z systemem handlowo-magazynowym WF-Mag umożliwoająca aktualizowanie stanów magazynowych i informacji o dostępności.Dodatkowo wdrożono funkcję pobierania danych od kontrahentów. Sklep posiada również wiele modułów umożliwających promowanie nowych produktów. Wykonano również szereg prac na prośbę naszego klienta związanych m in. z optymalizacją wyszukiwania i prezentowania informacji o ofercie, prezentowania informacji o składanym zamówieniu.  

Bulago

Nowy silnik sklepu internetowego B2B/B2C umożliwia dużo lepszą widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Jednym z największych atutów zakupów w sklepie Bulago są programy lojalnościowe, dzięki którym warto zamawiać więcej i zyskiwać więcej.  Część produktów została zaimportowana jednorazowo co ułatwiło zarządzanie ich ofertą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupami materiałów papierniczych, piśmienniczych i eksploatacyjnych do serwisu Bulago.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany własnym systemem sprzedaży internetowej - skontaktuj się z naszym konsultantem. 

 


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.