Federkern.pl - Nowoczesny, stylowy sklep internetowy dla dystrybutora komfortowych materacy.

Zakończono prace wdrożeniowe nad nowoczesnym sklepem internetowym z materacami Federkern.pl. Firma Federkern od wielu lat zajmuje się produkcją materacy. Jest dostawcą komfortowych, trwałych i użytecznych wyrobów, która za priorytet stawia sobie wygodę klientów. Sprzedaje swoje produkty w Polsce i za granicą m in. w Wielkiej Brytanii, Francji i Skandynawii. Jej oferta cieszy się rosnącym zainteresowaniem.

federkern
W związku z rozwojem firmy Federkern zleciło wykonanie systemu sprzedaży internetowej doświadczonemu wykonawcy internetowych systemów sprzedaży. Na potrzeby nowego sklepu internetowego przygotowano projekt graficzny zawierający kolorystykę dostosowaną do wizerunku marki. Naszemu klientowi zależało na zastosowaniu nowoczesnych efektów graficznych i użyciu specjalnie wyselekcjonowanych zdjęć. Zgodnie z sugestiami klienta w sklepie internetowym wdrożono bardzo przydatnego asystenta umożliwiającego skonfigurowanie własnego materaca na podstawie preferowanych cech użytkowych. Dzięki niemu każdy internauta w intuicyjny sposób stworzy własny materac bogaty w ulubione walory.

Responsywne sklepy internetowe umożliwiają poszerzenie grona klientów o mobilnych internautów. Dzięki tej możliwości treść jest widoczna zarówno dla użytkowników telefonów komórkowy, smartfonów, tabletów laptopów jak i kilkudziesięciocalowych telewizorów z połączeniem internetowym. Korzystanie z nowoczesnego silnika sklepu internetowego jest gwarancją bezawaryjności, zapewnia większe bezpieczeństwo. Dzięki możliwości zamieszczenia dużej ilości tagów, słów kluczowych i opisów produktów nowoczesne e-sklepy są dobrze widoczne dla przeglądarek internetowych.


Jeśli jesteś zainteresowany własnym sklepem internetowym skontaktuj się z nami. 

 


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.