Dla firmy EL-Maro z Leszna wdrożyliśmy i zintegrowaliśmy z systemem Handlowo-Magazynowym Streamsoft Prestiż nowy system sprzedaży internetowej Lampasklep.pl. Oprogramowanie dostarcza pełnej informacji o dostępności towarów, służy optymalizacji procesu składania zamówień intenetowych, obsługi klientów i szybkości rozliczenia transakcji.
Początki działalności handlowej firmy El-Maro sięgają 1991 roku. Dobór asortymentu o koreślonej jakości gwarantuje doświadczenie elektroinstalatoskie i pomiarowe, dzięki niemu firma systematycznie się rozwija. W ramach rozwoju hurtownia poszukiwała sprawdzonego integratora systemu Streamsoft Prestiż oraz funkcjonalnego sklepu internetowego.

 

lampasklep

 

Nowy sklep interntowy czerpie z dobrodziejstw nowoczesnego i szybkiego silnika. e-Sklep działa bezawaryjnie, obsługuje nawet do kilkuset tysięcy produktów i nieograniczoną liczbę cech towarów. Interfejs systemu sprzedaży został opracowany z dbałością o przesłanki funkcjonalne zachęcające internautów do przeszukiwania, porównywania cech i składania zamówień. Technologia wspiera sprzedaż internetową na urządzeniach mobilnych.  

 

Wdrożony e-sklep posiada szeroką funkcjonalność

 • Wyszukiwanie produktów po nazwie, indeksie, cechach,
 • Zbieranie danych klientów i informacji do Newslettera,
 • Przesyłanie zamówień automatycznie do programu magazynowego i ich rezerwację,
 • Dodawanie towarów do listy życzeń,
 • Reklamę produktów w promocji i wyprzedaży
 • Bezpieczne transakcje kartami płatniczymi
 • Formularz szyfrowania danych przesyłanych na drodze klient – sklep 

 

Wdrożenie e-sklepu wykonywała doświadczona firma która posiada własny integrator sklepów internetowych z systemami Streamsoft. Założeniem płynnego przepływu informacji pomiędzy obydwoma systemami są bezpieczeństwo transakcji, ochrona danych, zapewnienie aktualnych informacji o dostępnych ilościach towarów. Wszystko co przekłada się na skuteczną sprzedaż i zaufanie klientów. Warto wdrażać skalowalne rozwiązania zapewniające komfort obsługi i sprawne zarządzanie sprzedażą przez  najbliższych kilka lat.

Integracja wykonana przez EXIS Interactive umożliwiła

 

 • Automatyczne przesyłanie zamówień z e-sklepu do Streamsoft Prestiż
 • Przenoszenie danych do faktury, adresu dostawy, formy dostawy z e-sklepu do Streamsoft Prestiż
 • Możliwość powiązania form płatności i dostawy między e-sklepem i Streamsoft Prestiż
 • Przenoszenie kategorii (grup) produktowych ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Przenoszenie nazw, produktów, zdjęć, opisów, cech ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Przenoszenie stanów magazynowych ze wskazanych magazynów ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Możliwość obsługi kilku sklepów z różnym asortymentem z jednego Streamsoft Prestiż

 

Jesteś zainteresowany zintegrowanym systemem sprzedaży hurtowej przez internet? Skontaktuj się z nami.

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.