Wdrożenie nowatorskiego katalogu produktów dla międzynarodowego dystrybutora mebli

Informujemy że ruszyła nowa strona internetowa milsystem.pl, która umożliwia dotarcie do potencjalnych klientów o każdej porze, dowolnego miejsca dysponującego zasięgiem internetu. 
Firma MIL-SYSTEM od początku lat 90-tych zajmuje się dystrybucją mebli biurowych, hotelowych oraz zabudów deweloperskich. W ofercie posiada szeroką gamę produktów. Firma jest znaną marką współpracuje z kilkoma tysiącami klientów w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Przedstawienie oferty z uwzględnieniem cech i walorów estetycznych tak dla tak szerokiego grona aktualnych i potencjalnych klientów było możliwe jedynie dzięki wdrożeniu odpowiedniego katalogu internetowego. Budowanego na sprawdzonym silniku, przejrzysty interfejs użytkownika i intuicyjna obsługa przypadku oferty interentowej kluczowymi narzędziami promocji internetowej . Nasz klient szukał firmy posiadającej doświadczenie w obsłudze firm z podobnie szerokim asortymentem. Do współpracy doszło ponieważ firma EXIS Interactive od wielu lat wdraża, projektuje i serwisuje sklepy internetowe B2B/B2C w których liczba produktów przekracza nawet kilkadziesiąt tysięcy sztuk. Istotnym argumentem było również stosowanie przez naszą firmę sprawdzonych i skalowalnych rozwiązań.

 

Dla firmy MIL-System przygotowaliśmy responsywny katalog internetowy Milsystem.pl z indywidualnym projektem graficznym. Firma EXIS Interactive posiada doświadczenie we wdrożeniach wielu systemów serwisów firmowych i systemów sprzedaży internetowej. Wdrażane rozwiązania i aplikacje internetowe są dostosowane do potrzeb naszych klientów. Optymalizujemy funkcjonalność i doradzamy w zakresie marketingu serwisu, ułatwiając potencjalnym klientom znalezienie oferty i składanie zamówień. Projektujemy graficznie całe sklepy: strony główne, podstrony, wygląd kategorii, karty produktów. Opracowujemy funkcjonalne narzędzia ułatwiające zakupy np. filtry produktów na podstawie cech, wyszukiwarki na stronie, podglądy najważniejszych informacji na temat transakcji, miniatury produktów, moduły reklamowe w e-sklepie. 

Szukasz nowoczesnego serwisu internetowego dla swojej firmy? 
Skontaktuj się z nami, chętnie zaproponujemy optymalne rozwiązanie. 

 

 EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.