Nowy sklep internetowy dla firmy Magra oraz aktualizacja integratora dla Streamsoft Prestiż


Dla firmy Magra uruchomiliśmy nowy, resoponsywny system sprzedaży interentowej zintegrowanej ze Streamsoft Prestiż. Dzięki responsywności sklep dostosuwuje się do szerokości ekranu komputerów stacjonarnych i mobilnych na których jest odtwarzany. Według naszych klientów w wielu przypadkach sprzedaż mobilna przekracza 50 % zamówień.

 

magra

 

Nowy sklep internetowy firmy Magra jest rozwinięciem możliwości dawnego systemu, który również mieliśmy przyjemność wdrożyć. Zoptymalizowany e-sklep powstał by sprostać wymaganiom internautów zaopatrzonych w coraz doskonalszy sprzęt komputerowy.

Integracja systemu sprzedaży z oprogramowaniem Streamsoft Prestiż umożliwia bezpieczniejsze zarządzanie ofertą e-sklepu z poziomu Modułu Handlowo-Magazynowego.
Pełniejszy wgląd w dane i stan rozrachunków z klientami. Zapewnia możliwość tworzenia całościowych zestawień sprzedaży za dany okres i ocenę sprzedaży utraconej ponieważ zamówienia przenoszone są bezpośrednio do programu HM. Integrator umożliwia obsługę wielu cech i atrybutów produktów. Przenosi zdjęcia, opisy, ceny do e-sklepu, oraz dane klientów którzy zarejestrują się w sklepie internetowym do systemu  


Firma EXIS Interactive od wielu lat wdraża systemy komputerowe wspierające zasady komfortu pracy, szybkości działania, intuicyjności, funkcjonalności. Zdaniem naszych specjalistów warto inwestować w nowoczesne techologie z kilku względów.
 

  • Ekonomicznego - jest to inwestycja dłuższy czas,warto więc zadbać o jakość przekazu, bezpieczeństwo danych klientów, możliwości adapcyjne systemu, łatwość użytkowania. Pragmatycznego - szybkość rozwoju systemów dyktuje spełnianienie wielu wymagań np. możliwości pozycjonowania na urządzeniach mobilnych, posiadania coraz lepszych zabezpieczeń przed ingerencją z zewnątrz. Nowsze rozwiązania chronią też przed  problemami z konserwacją, aktualizacją ponieważ są lepiej dostosowane do środowiska w jakim pracują: systemu operacyjnego, przeglądarki internetowej, sieci.
  • Funkcjonalnego - nowsze programy dają szersze możliwości konfiguracji, można nimi łatwiej zarządzać, są dostosowane do aktualnych potrzeb użytkowników.


Wymień system sprzedaży na nowy już dziś, zoptymalizuj sprzedaż, podnieś bezpieczeństwo, zapewnij komfort sobie i użytkownikom.
Zapytaj o możliwość integracji z oprogramowaniem Handlowo-Magazynowym.

 

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który chętnie odpowie na wszelkie pytania! 

 EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.