Nowa strona internetowa salonu odnowy Biologicznej SPA i Wellness | EURO-STYL-SPA


Z przyjemnością informujemy że oddaliśmy nową stronę salonu odnowy biologicznej Euro-Styl-SPA. Firma istnieje od kilku lat ciągle się rozwija, posiada obecnie dwa oddziały i duży kapitał wiedzy pracowników, zdobydej na prestiżowych kursach i szkoleniach z zakresu Make-up & Beauty & Design w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Londynie, Bolonii.

 

eurostylspa

 

Dla naszej wieloletniej klientki przygotowaliśmy szablony cenników usług, formularz pobierania kuponów, atrakcyjną galerię zdjęć, estetyczną grafikę stworzoną przez specjalistę ds. form cyfrowego obrazu 2D. Witryna jest responsywna i umożliwia odtwarzanie treści na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach, telefonach komórkowych, palmtopach, i-phonach. Dzięki konstrukcji serwisu zdjęcia i objekty na stronie rozkładają się równomiernie zapełniając widoczną powierzchnię strony. Czcionki i tekst układają się w taki sposób by umożliwić użytkownikawi bezproblemowe czytanie artykułów. Dla naszej klientki możliwość zamieszczania treści była bardzo istotna. Jest doświadczoną Wizażystką, Ekspertem Pielęgnacji Beauty, Trenerem Makijażu, prowadzi blog, firma ciągle wprowadza nowości, które pojawiają się systematycznie w aktualnościach. Strona ma zadanie wspierać pokaźny przekaz marketingowy w social media i podlega pozycjonowaniu. Mamy nadzieję że dzieki prostocie systemu zarządzania stroną i przeprowadzonemu szkoleniu, będziemy świadkiem skutecznego PR firmy Euro-Styl-SPA i pośrednio przyczynimy się do jej dalszego sukceu, czego gorąco życzymy.

Chcesz się dowiedzieć jaka storna internetowa pasuje do twojej branży, jakie funkcje możesz w niej wykorzystać aby zwiększyć popularność swojej firmy? Skontaktuj się z nami.

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft lub Microsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.