Nowy, responsywny sklep internetowy Partnerpapes.pl zintegrowany ze Streamsoft Prestiż


Informujemy że wdrożyliśmy nowy sklep internetowy dla firmy Partner Papes umożliwiający dokonywanie zakupów wszystkim biznesowym użytkownikom internetu. Firma Papes  od 25 lat zajmuje się sprzedażą artykułów biurowych, wyrobów piśmienniczych i materiałów eksploatacyjnych. Doświadczenie nie jest jedynym autem firmy, która chętnie inwestuje w nowoczesne formy sprzedaży. Dzięki czemu sprawnie reaguje na zmieniające się potrzeby rynku i korzysta z nowoczesnych form współpracy z kontrahentami. 

 

partnerpapes

 

Specjaliści z firmy EXIS Interactive wdrożyli e-sklep zintegrowany z ERP Streamsoft Prestiż. Rozwiązanie wspiera wymianę informacji o sprzedaży, wysyłce i zapotrzebowaniu. Opromogrmowanie umożliwia usprawnienie szybkości realizacji zleceń dzięki automaycznemu księgowaniu transakcji w systemie Streamsoft Prestiż. Integracja ERP i e-sklepu B2B wpływa pozytywnie na optymalizację wykorzystania powierzchni magazynowej uwidoczniając informacje o dostępności towarów, zainteresowaniu klientów konkretnymi produktami. Umożliwia zamawianie niedostępnych produktów i sprawdzenie infomacji o brakach. Bazy danych są aktualizowane automatycznie o ustalonej porze dnia lub nocy. Sklep sprzedaje towary 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zintegrowany system sprzedaży internetowej posiadający cechy platformy B2B stanowi kluczowy element współpracy z kontrahentami zapewniając możliwość szybkiej wymiany dokumentów, sprawdzania dostępności produktów, obsługę różnych grup cenowych, szybką realizację zamówień i ograniczenie kosztów dostaw. 

 

Inwestycja w rozwijającą się gałąź gospodarki jaką jest sprzedaż elektroniczna gwarantuje stały wpływ środków, stabilizację i zwiększenie zasięgu sprzedaży. Jest nieocenionym źródłem informacji o potrzebach klientów i zmianach w ich strukturze. Dzisiejsze sklepy internetowe podają informacje z jakiego urządzenia korzystał klient. Efektywny system sprzedaży eklektronicznej umożliwia szybkie składanie zamówień przez pracowników stacjonarnych i mobilnych: menedżerów, asystentów, pracowników zaoparzenia. Responsywne e-sklepy dzięki dostępności oferty intuicyjności i funkcjonalności stanowią ważny element wsparcia sprzedaży sklepów i przedstawicieli handlowych. Podczas wdrożenia warto korzystać z usług firm, które posiadają nagromadzoną wiedzę i chętnie dzielą się doświadczeniem marketingowym.    

 

Jesteś rozważasz wybór Platformy B2B lub sklepu internetowego B2B dla małej lub średnich firmy - napisz do nas! W krótkim czasie nasz specjalista udzieli ci szczegółowych informacji.

 

 

EXIS Interactive

 jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.