Nowy, responsywny sklep dla Tewa Electronics Group, wiodącego producenta termistorów i czujników temperatury na rynku europejski


Ruszył nowy e-sklep ze specjalistycznymi czujnikami temperatury . Zgodnie z zamysłem firmy Tewa przygotowaliśmy nieskomplikowany system sprzedaży internetowej w którym oferta jest dostępna dla użytkowników komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów.


tewa

 Firma Tewa Electronics Group jest  wiodącym producentem termistorów i czujników temperaury na rynku europejskim. Marka jest kontynuacją ponad 40 letniej tradycji w produkcji podzespołów detekcji ciepła. Wdrożenie sklepu internetowego Sklep.tewa-sensors.com polegało na przygotowaniu indywidualnego, responsywnego szablonu graficznego, oprogramowaniu funkcjonalności oczekiwanych przez naszego klienta. Zaprogramowaniu konfiguracji realizacji zamówień, sposobu płatności za pomocą systemów płatniczych, integracji z modułem firmy kurierskiej.


W niedalekiej przyszłości funkcjonalność oprogramowania można będzie rozszerzyć o różnorodne systemy promocji artykułów, integrację z portalami aukcyjnymi tj. Allegro czy e-Bay, oraz porównywarkami cenowymi np. Skąpiec, Ceneo, Nokaut, Okazje.info. Możliwe jest także prowadzenie promocji produktów przy użyciu Google. Bardziej wymagającym użytkownikom oferujemy automatyczną aktualizację oferty i stanów magazynowych dzięki integracji z ERP lub oprogramowaniem Handlowo-Magazynowym. Założeniem projektów realizowanych przez EXIS Interactive jest skalowalność implementowanych rozwiązań.

 

Chciałbyś dowiedzieć się co może zaoferować intuicyjny i wszechstronny system sprzedaży internetowej.

Skontaktuj się znami chętnie udzielimy odpowiedzi. 
 


O EXIS Interactive


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.