"Poukładamy Twoją Produkcję" - Cykl spotkań firmy Streamsoft poświęcony zastosowaniu informatyki w zarządzaniu produkcją.


Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji naszego Partnera - firmy Streamsoft, poświęconej wykorzystaniu oprogramowania ERP w optymalizacji kluczowych procesów w przedsiębiorstwie. Celem wdrożenia ERP jest uzyskanie wartości dodanej wynikającej z ograniczenia kosztów, znacznego przyspieszenia obiegu informacji, oszczędności czasu. Podczas spotkania udzielono odpowiedzi na wiele intresujących pytań, z których kilka warto zacytować.

Na czym polega optymalizacja zarządzania firmą z udziałem systemu Streamsoft?

Wprowadzenie systemu zarządzania opiera się na posegregowaniu, stworzeniu schematów kluczowych procesów a następnie na ich modelowaniu. Dzięki określeniu w czasie momentów rozpoczeńcia i zakończenia czynnosci w udaje się efektywniej planować zadania i lepiej wykorzystać zasoby. Optymalizacja jest zawsze dokonywana indywidualnie.   Wdrożenie przebiega w oparciu o rezlizację wyznaczonych celów. Specjaliści z firmy EXIS Interactive są zgodni że na tym etapie nieodzowne jest kompleksowe podejście, szczegółowość i zaangażowanie firmy wdrażającej system. Sprawne działanie systemu zapewnia stworzenie punktów kontroli, jasne zdefiniowanie ścieżek przepływu pracy, oraz obiegu dokumentów. W trakcie procesu wdrożenia jak i po nim likwidowane są przeszkody w uzyskaniu lepszych wyników.

Czy wdrożenie ERP polega na całkowitym przeorganizowaniu produkcjiw firmie?

Wdrożenie polega na wiernym odzwierciedleniu procesów, zastosowaniu efektywnych modeli  produkcyjnych lub udoskonaleniu ich działania dzięki temu zwiększają się możliwości. Nie należy zmieniać tego co jest źródłem przewagi konkurencyjnej i sposobem skutecznego działania wypracowanym przez lata. Poświęcenie pewnych nakładów czasu, finansów i zaangarzowania będzie procentować przyszłości. Korzyści można uzyskać na różne sposoby dlatego warto inwestować w sprawdzone, ciągle udoskonalane rozwiązania takie jak Streamsoft Prestiż. Firma EXIS Interactive od wielu lat zajmuje się wdrozeniami systemów zarządzania produkcją chętnie dzieli się nagromadzoną wiedzą. 

Chciałbyś zadać więcej pytań na temat systemu zarządzania dopasowanego do potrzeb Twojej firmy.

Skontaktuj się znami chętnie udzielimy odpowiedzi. 
 


O EXIS Interactive


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.