Nowa, wielojęzyczna platforma handlowa B2B dla hurtowni FMCG w Wielkiej Brytanii. Wsparcie sprzedaży i logistyki, integracja ze


Firma EXIS Interactive wdrożyła dla hurtowni typu Cash & Carry MaxFoods Ltd. platformę handlową B2B do składania zamówień internetowych, która stanowi znaczne poszerzenie możliwości sprzedaży produktów - 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dla naszego klienta firmy MaxFoods Ltd. wdrożylismy najnowszą wersję Platformy B2B, charakteryzującą się szerokimi możliwościami promocji towarów i prezentowania oferty.

Platforma B2B zawiera aktualną informację o stanach magazynowych, gazetkę reklamową, informowanie o hitach tygodnia, promocjach cenowych, wypracowanych, indywidualnych rabatach.

 

Funkcje Platformy wzbogacono o dodatkowe zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem z zewnątrz. System obsługuje płatności różnymi walutami z dowolnego kraju. System sprzedaży działa w branży spożywczej, gdzie występuje wielorakość asortymentu, cech, jednostek i ilości. Dzięki temu doskonale nadaje się do zastosowania również w innych branżach.


System uwzględnia również wybór miejsc dostawy, oraz wybór terminu dostawy, co jest szczególnie istotne w przypadku produktów o krótszym terminie przydatności do spożycia. Zgodnie z oczekiwaniami klienta dołożono wszelkich Platforma ułatwiała zamówienia internetowe, stanowiąc solidne wsparcie dla hurtowni Cash and Carry i kanały sprzedazy internetowej.


Interesują cię systemy sprzedaży wspierające eksport towarów oraz komunikację z zagranicznymi kontrahentami. Napisz do nas! 

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.