Nowy produkt w ofercie EXIS Interactive - exis.e-mailing dla Streamsoft


Nowa aplikacja exis.eMailing, przygotowywana pieczołowicie przez specjalistów z firmy EXIS Interactive ujrzała światło dzienne. Oprogramowanie umożliwia wysyłanie e-mailem

powiadomień: o statusie usługi, przypomnień o terminach, przypomnień o zbliżających się i przeterminowanych płatności, zestawień danych, informacji o zobowiązaniach, wykonaniu działań, oraz wszelkich innych informacji o których chciałbyś poinformować klientów, kontrahentów lub dostawców.

 

Aplikacja została wstępnie przygotowana na potrzeby dużej hurtowni internetowej, która obecnie może zwiększyć jakość obsługi klientów i usprawnić windykację należności od klientów. W planach firmy EXIS Interactive są kolejne wdrożenia oprogramowania exis.eMailing służącego innym celom biznesowym i marketingowym. W podonych działaniach niewątpliwym atutem okazuje się znajomość oprogramowania Streamsoft, dzięki której aplikacja może być zaimplementowana bezpośrednio do systemu ERP.

 

Chciałbyś się dowiedzieć jak w prosty sposób wysyłać: ad-hoc, cyklicznie lub okolicznościowo e-maile do swoich kontrahentów? Zadzwoń do nas lub skontaktuj się z naszym konsultantem.

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.