OPTOMER sp. j. to dynamicznie rozwijająca się firma, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym, specjalizująca się w technice światłowodowej i działająca jako przedstawiciel szwajcarskiej firmy DIAMOND uruchomiła nowy sklep internetowy sklep.optomer.pl.

 

Wykonany przez EXIS Interactive sklep internetowy cechuje przejrzysty i przyjazny wygląd. Został wyposażony w funkcje sprzyjające utrzymaniu kontaktu z klientem np. poprzez możliwość skierowania szybkich zapytań handlowych i technicznych. Informacje o produktach są dokładne i łatwo dostępne poprzez zakładki z danymi technicznymi i dokumentacją – podstawową do wszystkich i dodatkowa dostępną dla stałych klientów firmy.

 

W sklepie dostępne są narzędzia CMS do samodzielnego administrowania treścią przez użytkownika. Funkcje wykorzystywane są administrowania Centrum wiedzy i wprowadzania aktualności.

 

E-sklep został integrowany z systemem Sage Symfonia. Integracja obejmuje aktualizowania stanów i cen produktów, kontrahentów i oczywiście przenoszenie zamówień.

 

Sklep jest responsywny tzn. automatycznie dostosowuje się do szerokości ekranu urządzenia – komputera, tabletu czy smartfona. Tym samym spełnia wymagani Google dla witryn mobilnych.

 

Zaprojektowanie i wykonanie e-sklepu przez EXIS Interactive niesie ze sobą wiele korzyści:

 

  • Przygotowanie indywidualnego, responsywnego projektu graficznego
  • Wygodne i elastyczne zarządzanie ofertą e-sklepu
  • Prowadzenie różnorodnych promocji wybranych produktów i programów lojalnościowych
  • Gromadzenie przydatnych informacji o preferencjach klientów
  • Uproszczone pozycjonowanie poprzez funkcje optymalizacji
  • Obsługę wielu systemów płatniczych Integrację z systemem zarządzania firmą

 

 

 

Jesteś zainteresowany hurtownią internerową lub detalicznym sklepem internetowym z możliwością dokonywania zakupów z urządzeń mobilnych? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

 

 

optomer

 

 

EXIS Interactive

 

jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

sp. j.: 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.