Elma-rk.pl, nowocześniejszy i przejrzystszy serwis internetowy dla hurtowni sprzętu chłodniczego i klimatyzacji. Integracja ze S


Dla naszego wieloletniego klienta firmy Elma-RK przygotowaliśmy unowocześnioną wersję sklepu internetowego, umożliwiającą łatwe odnalezienie i szybkie zamawianie części. Oprogramowanie jest responsywne i dostępne dla użytkowników urządzeń mobilnych, korzystających z dostępu do internetu. W nowym e-sklepie wykorzystano nowatorską w stosunku do poprzedniego prezentację strony głównej firmy, oraz  kategorii produktów. Sklep jest zintegrowany z systemem Streamsoft Prestiż co umożliwia automatyczne przesyłanie cech, opisów i zdjęć produktów do sklepu z systemu magazynowego a w drugą stronę danych z kont założonych przez klientów i informacje o zamówieniach.

  

Firma Elma-RK istnieje od 1990 roku. Od wielu lat dostarcza kompleksowego zaopatrzenia dla instalatorów i serwisów: chłodnictwa, klimatyzacji, auto-klimatyzacji oraz AGD. Jest bezpośrednim importerem i włoskiego, specjalistycznego sprzętu do klimatyzacji samochodowej na terenie całego kraju. Współpracuje z wieloma dystrybutorami na terenie całej Polski. Głównymi atutami firmy są jej doświadczenie i innowacyjność.

 

Elma-rk

 

W celu optymalizacji procesu obsługi klienta i komfortu pracy system sprzedaży został również zintegrowany z oprogramamowaniem ERP - do zarządzania przedsiębiorstwem Streamsoft Prestiż dzieki integracji rozszerzona została funkcjonalność w zakresie:

  • aktualizowania cen – hurt, detal itp.,
  • aktualizowania stanu magazynowego,p
  • przenoszenia zamówień do Rezerwacji odbiorców,
  • przenoszenia danych kontrahentów,

 

Specjaliści z firmy EXIS Interactive z przyjemnością wdrażają skalowalne rozwiązania, umożliwiające łatwy eksport, oraz aktualizację bazy informacji o towarach. Chętnie doradzamy w zakresie implementacji nowego oprogramowania. Nowa e-hurtownia / sklep internetowy Elma-rk.pl dla odbiorców biznesowych i detalicznych umożliwia łatwe wyszukiwanie produktów dzięki zawartej w nim wyszukiwarce fraz. Informuje gdzie znaleźć informacje o modelu produktu, oraz jak nazywa się poszukiwana część. Intuicyjny podział kategorii pozwala na szybkie przeglądanie oferty powiązanych artykułów. Automatycznie informuje o dostępności towarów w magazynie oraz umożliwia efektywną promocję produktów o podobnych jak również uzupełniających cechach.

 

Jesteś zainteresowany hurtownią internerową lub detalicznym sklepem internetowym z możliwością dokonywania zakupów z urządzeń mobilnych? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

 

 

EXIS Interactive

 jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.