System zarządzania produkcją Streamsoft Prestiż dla producenta metalowych elementów dekoracyjnych, firmy Elox-Al .


W firmie Elox-Al wdrożono wszechstronny system zarządzania ERP Streamsoft Prestiż. Oprogramowanie wspiera szereg procesów począwszy od zakupu surowców, magazynowania, poprzez produkcję i rozliczenie surowcowe, kończąc na sprzedaży i ułatwieniu fachowej obsługi klienta. Firma Elox-Al zajmuje się profesjonalnym wykańczaniem powierzchni metalowych. Istnieje na rynku od 2001 roku i zdobyła od tego czasu liczne nagrody na  targach w całym kraju.

 

Przesłankami do rozpoczęcia wdrożenia była chęć rozwoju technologicznego Elox-Al w dłuższym okresie czasu, spowodowana dążeniem by spełniać coraz wyższe oczekiwania jakościowe odbiorców. Dzięki zaangażowaniu i pragmatycznemu podejściu do produkcji pomyślnie skonfigurowano i wdrożono skalowalny system ERP. System obsługuje półautomatycznie następujące procesy:

 

  • produkcję ukierunkowaną na ograniczenie zużycia surowców
  • magazynowanie oparte na logistycznym zarządzaniu
  • sprzedaż z komfortową obsługą klientów
  • meldowanie informacji o zachodzących procesach kierownictwu
  • fakturowanie na podstawie szeregu wykonanych prac i zakupionych surowców
  • tworzenie raportów i formularzy niezbędnych w prowadzeniu działalności produkcyjnej


Dzięki wdrożeniu skalowalnego systemu funkcjonalność oprogramowania może zostać w przyszłości znacząco zwiększona. Powodzenie realizacji planów naszego klienta było możliwe dzięki umiejętności jednoczesnego wykorzystania potencjału płynącego ze sprawdzonego oprogramowania oraz praktycznemu doświadczeniu z wcześniejszych wdrożeń.

Dla specjalistów z firmy EXIS Interactive każde nowe wdrożenie jest częścią przyjętego kierunku optymalizacji kluczowych procesów. Celem każdej implementacji oprogramowania jest zawsze budowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o efektywne wykorzystanie zasobów i szans rozwoju. W historii EXIS Interactive miało miejsce wiele udanych wdrożeń systemów: zarządzania produkcją, sprzedaży B2B / B2C w tym platform handlowych, oraz oprogramowania dla mobilnych handlowców.

Jesteś zainteresowany zwiększeniem potencjału swojej firmy na coraz bardziej konkurencyjnym rynku europejskim?
Skontaktuj się z naszym konsultantem, zaproponujemy optymalizację większości procesów biznesowych i produkcyjnych w oparciu o zaufane narzędzia.

 

EXIS Interactive


jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania opensource. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 

 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.