Nowa, responsywna strona internetowa dla eksportera i producenta wyrobów tekstylnych, firmy Scan-Textile.


Informujemy iż wdrożono nowy, responsywny  serwis internetowy dla firmy konfekcyjnej Scan-Textile świadczącej usługi dla klientów krajowych i zagranicznych. Witryna WWW umożliwia zamieszczanie oferty oraz aktualności z życia firmy. Dzięki zastosowanemu intuicyjnego CMS (systemu zarządzania treścią), oraz przeszkoleniu pracowniików, personel może samodzielnie administrować treścią serwisu.

 

Scan textile

 

Strona Scantextile.com.pl została przygotowana w nowej technologii uwzględniającej zmiany w spoosobie wyświetlania treści na urządzeniach mobilnych. Według badań przeprowadzonych przez agencję ComScore w 2014 roku liczba urządzeń mobilnych, korzystających z bezprzewodowego dostępu do internetu przekroczyła liczbę komputerów stacjonarnych na poziomie 

około 1 700 000 000. Specjaliści z firmy EXIS Interactive przykładają szczególną uwagę by proponować skalowalne rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę że stronę internetową przygotowuje się raz na kilka lat, dlatego należy wybiegać w przyszłość starając się przewidzieć przyszłe potrzeby ostatecznych użytkowników internetu. 

Po raz kolejny wdrożono rozwiązanie uwzględniające aktualne potrzeby klientów ostatecznych, oparte na indywidualnym, czytelnym projekcie graficznym. Wdrożona witryna internetowa może być w przyszłości rozbudowana o dodatkowe zdjęcia, artykuły i zakładki.
Jeżeli od dawna myślisz o tym by podkreślić obecność swojej firmy w najważniejszym medium naszych czasów, chciałbyś przedstawić swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych klientów lub zaakcentować stały rozwój.

 

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który chętnie odpowie na wszelkie pytania!

 

 

EXIS Interactive

 

Jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.