Nowy, niedrogi i kompletny pakiet aplikacji dla biur rachunkowych - Streamsoft Pro pakiety BR. Wdrożenie w kolejnym biurze rachu


EXIS Interactive oferuje nowy program przeznaczony dla biur rachunkowych. Oprogramowanie Streamsoft PRO Start umożliwa rozliczanie firm na pełnej księgowości, oraz rozliczających się na zasadach księgi podatkowej. Funkcjonalność aplikacji zapewnia szybką i wygodną pracę. Oprócz Pakietu Start w ofercie znajdują się również dodatkowe pakiety Plus uzupełnione o środki trwałe oraz Premium z programem kadrowo-płacowym.


Cena oprogramowania w wersji bez limitu firm wynosi:

  • pakiet Start (FK+KP) - 1590 zł netto
  • pakiet Plus (FK+KP+ST) - 2090 zł netto
  • pakiet Premium (FK+KP+ST+KDPL) - 2990 zł netto

 

Kolejne wdrożenie

 

Jednym z nowych użytkowników pakietu Streamsoft Pro BR jest biuro rachunkowe "VAT" Biuro Rachunkowe Roman Kwiatkowski z Aleksandrowa Łódzkiego.

 

Firma EXIS Interactive posiada szerokie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania marki Streamsoft.  Jesteś zainteresowany oprogramowaniem dla swojej firmy? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który chętnie odpowie na wszelkie pytania!

 


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.