CMS umożliwiający łatwe zarządzanie ofertą. Nowa mobilna witryna projektanta ogrodów


Nowa strona internetowa Strzelczyk-krzewy.pl dla firmy Project Garden posiada indywidualny projekt graficzny i szcegółowo informuje o ofercie użytkowników komputerów PC, Laptopów, Smartfonów, Tabletów serfujących po internecie. Umożliwia właścicielowi strony samodzielne dodawanie treści, zdjęć, oraz nowych referencji od zadowolonych klientów.project gardenPragnąc sprostać wymaganiom klientów oczekujących zaufanej i fachowej porady, która jest podstawą współpracy w branży usługowej postanowiono przygotować nowoczesną, mobilną stronę internetową. Podstawowym założeniem naszego klienta była: szczegółowa informacja o ofercie, aktualnościach, poradach, referencjach, oraz czytelne wyświetlanie czcionek i zdjęć na urządzeniach mobilnych.

 

Dzieki technologii zaproponowanej przez specjalistów z firmy EXIS Interactive strona została przygotowana w formie e-katalogu i w  przyszłości będzie ją można przekształcić w sklep internetowy. Jest to zgodne z przyjętym kierunkiem naszej firmy by edukować rynek i proponować klientom wyłącznie skalowalne rozwiązania. Z doświadczenia wynika iż większość osób poszukuje stron internetowych na kilka lat, która będzie godnie reprezentować ich działalność i umożliwiać samodzielną edycję.

Jesteś zainteresowany skalowalną i responsywną stroną internetową lub katalogiem produktów twojej firmy? Napisz do nas, chętnie udzielimy odpowiedzi na twoje pytania!


O EXIS Interactive  

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.