Ruszył e-sklep zintegrowany z ERP Streamsoft Prestiż Sklep.elektryk.net.pl

Dzięki owocnej współpracy z naszym klientem, sprecyzowaniu jasnych oczekiwań udało się wdrożyć, dostosować funkcjonalność i zintegrować e-sklep elektryczny Sklep.elektryk.net.pl z systemem ERP Streamsoft Prestiż.  Firma Elektryk z Kalisza powstała 30 lat temu. Prowadzi kompleksowe usługi, oraz sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrotechnicznych. Osiąga obroty na poziomie 23 mln. zł. rocznie i zatrudnia do kilkudziesięciu pracowników.

 

Elektryk

 

CELE WDROŻENIA

Wdrożenie nowego systemu handlowego jest wyrazem dbałości o pełna satysfakcje klientów. Poprzez integrację e-sklep zawierający w ofercie od kliku do kilkudziesięciu tysięcy produktów zyskał szeroką wartość użytkową. Działa płynnie i umożliwia łatwe zarządzanie ofertą zarówno z poziomu e-sklepu jak i programu magazynowego w Streamsoft Prestiż. Powiązania dotyczą również danych, płatności i form dostawy.  

EKSPORT DANYCH DO SYSTEMU ERP 

  • Informacje wprowadzane w e-sklepie przez użytkowników są eksportowane i zapisywane w systemie ERP Streamsoft Prestiż.
  • Dane imienne, do faktury, adresy, adresy dostawy, formy dostawy są automatycznie zapisywane.
  • Kontrahent ma możliwość powiązania płatności w sklepie z systemem ERP,
  • Wszystkie zakupy w sklepie internetowym będą odzwierciedlone w systemie księgowym Streamsoftu.

POBIERANIE DANYCH DO E-SKLEPU Z ERP 

  • Import danych do sklepu internetowego dzięki zastosowaniu integratora wdrożonego przez EXIS Interactive umożliwia pobieranie struktury produktów wraz z katalogami, opisami cech, zdjęciami .
  • Automatycznie aktualizowane są kartoteki produktów, oraz stany magazynowe.
  • Użytkownik decyduje z jakich magazynów mają być pobierane informacje o produktach do sklepu internetowego.

FUNKCJE INTEGRATORA WSPIERAJĄCE ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ SKLEPU INTERNETOWEGO

  • Bardzo przydatna jest aktualizacja cen w e-sklepie na dowolnej ilości poziomów.
  • Można również ustawić przenoszenie grup producentów do e-sklepu.
  • W celu usprawnienia obsługi klienta można skorzystać z przenoszenia z ERP Streamsoft Prestiż umów sprzedaży, opisów produktów w różnych wersjach językowych, cech fizycznych takich np. rozmiarów, wag, kolorów.

Z przyjemnością współpracujemy z firmami specjalistycznymi, chętnie przyczyniamy się do budowania stabilnej, rentownej polityki sprzedaży, proponujemy najbardziej elastyczne i skalowalne rozwiązania. 

Jesteś zainteresowany sklepem internetowym zintegrowanym z systemem ERP?  

Skontaktuj się z nami!

Referencje elektryk

  

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.