Aplikacja mobilna exis.Mobilny Handlowiec dla Streamsoft na smarfony i tablety pracuje w branży spożywczej


Firma Kelmes działa w branży spożywczej od 1991 roku. Obecnie jest jednym z największych dystrybutorów mięsa, wędlin i drobiu z terenów województwa łódzkiego. Preżenie działa na terenie całego kraju i posiada własną sieć sklepów.
KELMES to firma, która współpracuje z największymi zakładami mięsnymi z Polski takimi jak np.: JBB, Silesia – Duda, Gaik, Indykpol, Cedrob, Madej Wróbel, Kier, Exdrob…. Oprócz mięs dostarcza również szeroką ofertę artykułów spożywczych.

 

W przypadku firmy takich rozmiarów bardzo ważna jest optymalna logistyka, jakość i szybkość obsługi klienta, oraz współpraca z wyspecjalizowanymi firmami. W efekcie zdecydowano się na rozwiązanie exis.Mobilny Handlowiec posiadające potencjał usprawnienia płynności realizowanych transakcji, ale również wpływające na rentowność sprzedaży. Program marki EXIS Interactive służy do składania zamówień bezpośrednio podczas wizyty przedstawicieli handlowych. Rozszerzona funkcjonalność poprzedzona dziesiątkami żmudnych testów praktycznych pozwala:

 

  • obsługiwać dokumenty: zakupu, sprzedaży i umowy podpisane z klientami, 
  • pracować w trybie gwarantującym stały i szybki dostęp do zawartości magazynu, nawet w przypadku słabego zasięgu lub braku łącza internetowego;
  • podejrzeć dane o towarach: m.in. cenach i stanach magazynowych, aby podać klientowi kompletne informacje, potrzebne do podjęcia decyzji;
  • dodawać i edytować dane kontrahentów;
  • podglądać aktualny stan rozliczeń z kontrahentami; 
  • przypisywć kontrahentów do konkretnych handlowców, wielu klientów lubi ten sposób obsługi; 
  • obsługiwać rabaty i automatycznie prezentować właściwe ceny;
  • monitorować aktywność handlowców dzięki czemu łatwiej zarządzać zespołem i pilnować sprawnej obsługi klientów; 
  • definiować sposób udostępnienia serwera;


Oprogramowanie rekomendowane przez specjalistów z firmy EXIS Interactive jest zorientowane na osiąganie wyższej wydajności i komfortu pracy. Jest przejawem doradztwa u którego podstaw spoczywa optymalizacja kluczowych aspektów funkcjonowania firmy, a jej zwięczeniem jest stabilna sytuacja umożliwiająca dalszy rozwój. Środkiem do osiągnięcia celu jest wdrażanie sprawdzonego, niezawodnego i skalowalnego oprogramowania.


Program wdrożony dla firmy Kelmes jest częścią większego projektu przygotowania rozwiązań służących do kompleksowej obsługi klientów biznesowych i detalicznych. Innymi programami wdrażanymi przez EXIS Interactive są systemy zarzadzania produkcją, platformy handlowe B2B/B2C, integracje systemów sprzedaży z ERP, oraz e-sklepy.

 

Warto zaznaczyć że wdrożenie oprogramowania exis.Mobiny Handlowiec w tak skomplikowanej barnży jak spożywcza, w której występuje wielość: różnych odmian towarów, jednostek, ilości, oraz zróżnicowanych potrzeb klientów umożliwia zastosowanie tej aplikacji w wielu innych z równie dobrym rezultatem!  

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem Mobilny Handlowiec - Skontaktuj się z nami! 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.