Utworzenie i integracja e-sklepu z ERP Streamsoft Prestiż dla Corab Sp. z o.o. - wiodącego producenta i dystrybutora satelitarny


Informujemy o zakończeniu prac wdrożeniowych i dostosowaniu funkcjonalności e-sklepu B2B dla światowego lidera produkcji zestawów antenowych wysokiej klasy. Firma Corab Sp. z o.o. posiada blisko 24 letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży specjalistycznego sprzętu antenowego. Zajmuje znaczącą pozycję na światowych rynkach.

 

Oferta firmy Corab jest bardzo bogata i zawiera innowacyjene produkty w tym najnowocześniejsze podzespoły elektroniczne. Wdrożenie e-sklepu jest odzwierciedleniem zaangażowania firmy w budowanie przewagi konkurencyjnej. Nowy sklep internetowy ma być odzwierciedleniem wysokiej jakości obsługi firmy Corab wypracowanej przez lata.

Dla naszego klienta wdrożyliśmy system wspierający sprzedaż - e-sklep zintegrowany z ERP Streamsoft Prestiż - sklep.corab.eu. Usługi oferowane przez Corab polegają na kompletowaniu, pośrednictwie i dostawach sprzętu do kompleksowych projektów. Jest to skomplikowany proces dlatego platforma musi wspierać marketing, obsługę przed i po sprzedaży, logistykę, komunikację i obieg dokumentów. Główną wartością jaką kieruje się firma Corab Sp. z o.o. w obsłudze klientów jest dbałość o relacje biznesowe i stosowanie .

Oczekiwane przez klienta funkcjonalności stanowiły: prostota zamówień, możliwość wyboru cech sprzętu i maksymalne skrócenie procesu logistycznego. Zastosowanie nowoczesnego sklepu internetowego z funkcjami B2B umożliwa obsługę zagranicznych klientów oraz możliwość elektronicznej wymiany dokumentów. Dzięki histori transakcji proces jest bezpieczniejszy dla składających zamówienia i zwiększa wiarygodność firmy Corab w oczach partnerów.
 

 

Funkcje exis.Integratora dla Streamsoft Presitż i e-sklepu Prestashop 

 

 • Przesyłanie zamówień z e-sklepu do Streamsoft Prestiż
 • Zakładanie w Streamsoft Prestiż kontrahentów ze e-Sklepu lub ich łączenie z istniejącymi
 • Przenoszenie danych do faktury, adresu dostawy, formy dostawy i formy płatności z e-sklepu do Streamsoft Prestiż
 • Możliwość powiązania form płatności między e-sklepem i Streamsoft Prestiż
 • Możliwość powiązania form dostawy między e-sklepem i Streamsoft Prestiż
 • Przenoszenie kategorii (grup) produktowych ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Przenoszenie grupy Producenci ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Przenoszenie produktów ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Przenoszenie zdjęć produktów ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Przenoszenie załączonych plików do kartoteki produktu ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Przenoszenie stanów magazynowych ze wskazanych magazynów ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Aktualizacja cen - dowolna ilość poziomów ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu
 • Przenoszenie ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu Umów z kontrahentami ofert dla kontrahentów: według typu ceny na określone grupy produktowe lub produkty, indywidualne cenniki dla rabatów procentowych – działanie tak jak w platformie typu B2B
 • Przenoszenie ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu nazw produktów – różne wersje językowe,
 • Przenoszenie ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu opisów  – różne wersje językowe,
 • Przenoszenie ze Streamsoft Prestiż do e-Sklepu - cech produktów (rozmiary, kolor itp.)

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zalet wykorzystania Platformy B2B w celu zwiększenia sprzedaży? Zadaj pytanie specjaliście! 

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.