Platforma B2B zintegrowana z ERP Streamsoft w hurtowni rolno-ogrodniczej Magra


Specjaliści z firmy EXIS Interactive zakończyli prace nad wdrożeniem Platformy B2B służącej szybkiemu i komfortowemu wykonywaniu zakupów w hurtowni rolno-ogrodniczej MAGRA. Firma MAGRA posiada duże magazyny oraz klika odziałów, które zaopatrują wymagających klientów w szczególności: zaawansowane technologicznie gospodarstwa rolnicze i sadownicze, producentów rolno-spożywczych oraz hurtownie branżowe. 
 

Bogaty asortyment kilkustet tysięcy różnorodnych towarów, oraz ciągle zmieniająca się oferta wymagała wyboru stabilnego,szybkiego i łatwego w obsłudze systemu sprzedaży. Od wielu lat firma poszukiwała optymalnego rozwiązania do elektronicznej obsługi transakcji handlowych, które oprócz podstawowych funkcji umożliwiało by promocję i usprawniało komunikację z klientami. Początkowo firma MAGRA wykorzystywała platformę B2B StreamSOFT, jednak w procesie rozwoju okazało się że jej ergonomia jest niewystarczająca.   

Dzięki fachowemu doradztwu specjalisów z EXIS Interactive zdecydowano się na wykorzystanie Platformy B2B o dużo szerszej funkcjonalności, sprawnie działającej w szeregu firm handlowych pozostających z firmą EXIS Interactive w ciągłej współpracy. Szybko pojawiły się pierwsze korzyści w postaci zanacznego usprawnienia komunikacji. Wsparcia logistyki dostaw dla odbiorców, znacznie szerszych możliwości promocji i sprzedaży, oraz lepszej organizacji pracy. Wdrożone niedawno rozwiązanie umożliwi firmie stabilny rozwój na rynku odbiorców świadomych dużej konkurencji. Oczekujących pełnej informacji o ofercie i komfortowej obsługi na najwyższym poziomie. 

Korzyści z wdrożenia Platformy B2B przez firmę EXIS Interactive: 

  • zwiększenie komfortu pracy
  • łatwość dokonywania transakcji
  • możliwość przesyłania dokumentów w różnych formatach
  • szeroka integracja z systemami ERP w szczególności StreamSOFT
  • lepsza logistyka dostaw
  • możliwość rozszerzenia funkcjonalności: kalkulatory, integratory, konfiguratory ofert

 

Skorzystaj z wieloletniego, praktycznego doświadczenia naszych specjalistów w sprzedaży i IT.
Dowiedzsię więcej o bogatych możliwościach Platformy B2B dla twojej firmy! 

 

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.