Wdrożenie Platformy B2B dla StreamSOFT Prestiż w hurtowni artykułów szkolnych i biurowych BERTUS


Szanowni Państwo, informujemy że dobiegł końca proces prac wdrożeniowych innowacyjnej Platformy handlowej B2B/B2C. Wdrożenie prowadzone przez doświadczonych specjalistów z firmy EXIS Interactive opierało się na: poznaniu firmy i jej otoczenia rynkowego, sposobu działania, oraz szczegółowej analizy potrzeb w zakresie obsługi procesów biznesowych.

 

Firma Bertus szczyci się 24 letnim doświadczeniem w obsłudze zróżnicowanych i wymagających klientów branży piśmienniczo-biurowej. Głównym celem firmy jest zapewnienie największej dostępności towarów na rynku.
Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu dużych magazynów i zaawansowanej logistyki. Ze wzgledu na duże ilości zamówień firma Bertus wykorzystuje zaufane i efektywne systemy sprzedaży i magazynowania takie jak StreamSOFT Prestiż. Dzięki temu możliwe było wdrożenie Platformy Biznesowej Exis Interactive, która doskonale integruje się z wyżej wymienionym systemem. Dodatkową przesłanką do wdrożenia internetowego kanału sprzedaży były kluczowe wartości firmy Bertus -
 jakość obsługi klienta i terminowość dostaw.

Dostosowanie funkcjonalności Platformy Biznesowej przez firmę EXIS Interactive było skomplikowanym zadaniem. Sprostanie złożonym potrzebom naszego klienta wymagało wielogodzinnych prac i konsultacji. Dzięki doświadczeniu i pasji osób zaangażowanych w projekt udało się stworzyć nowoczesny kanał sprzedaży internetowej pozwalający firmie BERTUS realizować strategie oparte na zarówno na zrównoważonym rozwoju jak i budowaniu przewagi konkurencyjnej. 


Internetowa platforma handlowa B2B zapewnia kontrahentom naszego klienta ciągłość dostaw niezbędnych towarów, i materiałów eksploatacyjnych. System dodatkowo umożliwia nadawanie użytkownikom systemu uprawnień dostępu do: informacji o ofercie, stanie rozliczeń i rozrachunków, wykonywania zakupów. Dzięki: możliwości łatwego pobierania dokumentów związanych ze sprzedażą, dostępności zarejestrowanych etapów zamówienia, możliwości zatwerdzania zamówień przez osoby podejmujące decyzje - oprogramowanie przedstawia znacznie szerszą funkcjonalność niż większość systemów sprzedaży. Doskonale integruje się z różnymi programammi do zarządzania firmą klasy ERP. W szczególności warto wsponieć o wyżej wymienionym systemie StreamSOFT Prestiż. 

Atuty nowych, udoskonalonych funkcjonalności Platformy handlowej B2B/B2C:
 

 

Komfortowa współpraca pomiędzy dystrybutorem a firmami partnerskimi

 • Udostępnianie informacji o stanach magazynowych Partnerom systemu wraz z ich cenami sprzedaży
 • Otwartość na współpracę z partnerami nieposiadającymi oprogramowania Streamsoft.
 • Dostęp po stronie klienta do fv i zamówień
 • Dostęp do rozliczeń oraz pełnej historii zakupów
 • Tworzenie Zamówień od odbiorców
 • Podgląd realizacji zamówień
 • Przenoszenie warunków handlowych – cen i rabatów dla Partnerów

 

Zwiększenie zasięgu obsługi klientów i usprawnienie logistyki

 

 • Automatyczna aktualizacja nowych produktów i cen min. dobowa
 • Definiowanie i zapewnienie właściwego poziomu dostępności Platformy B2B.
 • Obsługa firm (odbiorców) posiadających wiele oddziałów
 • Oddzielne uprawnienia dla centrali (dostęp do wszystkich dokumentów) i oddziału (dostęp tylko do swoich dokumentów)
 • Wiele miejsc dostawy
 • Serwis poprawnie wyświetlający się na urządzeniach mobilnych i różnych systemach operacyjnych.

 

Efektywne wsparcie działu handlowego i optymalizacja sprzedaży

 

 • Podgląd historii rozliczeń
 • Umożliwienie przeglądania oferty Operatora systemu
 • Możliwość składania zamówień bezpośrednio z Platformy
 • Dane dotyczące kartotek towarowych powinny być wprowadzane jednokrotnie i transferowane pomiędzy elementami systemu informatycznego w sposób niewidoczny dla użytkownika
 • Panel do zgłaszania reklamacji przez odbiorców (obsługa niezależna od Streamsoft)
 • Wysyłka potwierdzenia zamówień, wstępne tak jak dla sklepów internetowych, drugie o realizacji i trzecie o zakończeniu = wystawieniu fv

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zalet wykorzystania Platformy B2B w celu zwiększenia sprzedaży? Zadaj pytanie specjaliście! 

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.