Nowoczesna i wielozadaniowa Platforma Biznesowa B2B/B2C exis.e-Platforma dedykowana dla systemu StreamSOFT


Nowe rozwiązanie dla firm handlowych opracowane przez specjalistów z Exis Interactive pozwala świadomie budować przewagę konkurencyjną. Zaawansowana funkcjonalność platformy B2B/B2C inspirowana dobrymi praktykami kupieckimi pozwala na indywidualne traktowanie każdego klienta i udzielanie mu stosownych rabatów.
Z opinii użytkowników wynika że zastosowanie oprogramowania exis.e-Platforma przekłada się bezpośrednio na komfort współpracy z klientami ponieważ prowadzi ich automatycznie przez proces zakupu, oraz umożliwia im składanie zamówień natychmiast w momencie zaistnienia zapotrzebowania.

Exis.e-Platforma gwarantuje swoim użytkownikom bezpieczeństwo w postaci zabezpieczeń dostępu, przydzielania różnych poziomów uprawnień, oraz możliwości weryfikowania zamówień przez osoby decyzyjne u klienta. Rozwiązanie może być głęboko zintegrowane z profesjonalnymi systemami ERP a w szczególności StreamSOFT Prestiż co dodatkowo poprawia szybkość aktualizacji oferty i pokazuje dostępność produktów w magazynie. Dzięki integracji użytkownicy exis-e.Platforma będą mieli również wgląd w dokumentację sprzedażowo-zakupową: zamówienia, umowy i faktury.

Wśród rozlicznych walorów tego wszechstronnego systemu ułatwiającego obsługę klientów warto wymienić:

 • możliwość edycji warunków umów, wykorzystania programów lojalnościowych
 • możliwość przeglądania, importowania i eksportowania dokumentów: PDF, XML, HTML przez dostawcę i jego klientów
 • otwartość architektury systemu na wprowadzanie formuł biznesowych
 • prowadzenie klienta przez wybraną ścieżkę postępowania ułatwiającą składanie zamówień
 • pełną integrację z systemem ERP StreamSOFT Prestiż, oraz możliwość korzystania z indywidualnej bazy danych
 • bezpieczeństwo danych
 • możliwość wglądu klienta do dowolnych dokumentów: faktur, danych, ofert, zamówień, WZ.
 • ustalania cen, indywidualnych rabatów dla odbiorców na konkretne produkty lub grup cenowych jak w normalnym sklepie
 • logowania do Panelu klienta i dokonywanie zakupów przez klientów, którym zostały nadane stosowne uprawnienia przez osoby podejmujące decyzje
 • możliwość sprawdzenia cen artykułów w zależności od przydzielonych uprawnień
 • możliwość analizowania analizowania i zatwierdzania zamówień złożonych przez podwładnych przez menedżerów
 • usprawnienie pracy w firmie i podwyższcznie jakości obsługi klienta,

Platforma stworzona przez specjalistów Exis Interactive umożliwia dodawanie nowych rozszerzeń np. konfiguratora ofert, obsługi wypożyczeń, rezerwacji sprzętu, przez co świetnie nadaje się do wykorzystania przez firmy usługowe, wypożyczalnie.


Chcesz dowiedzieć się więcej jakie korzyści przyniesie exis.e-Platforma w twojej firmie? Skontaktuj się z nami!

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.