Nowy katalog produktów i usług dla firmy Fultex S.C. - internetowa wizytówka firmy umożliwiająca lepszą promocję


Dzięki owocnej współpracy i dobrej komunikacji z klietem specjaliści z firmy Exis Interactive po raz kolejny przygotowali bardzo funkcjonalny i nieskomplikowany w obsłudze serwis internetowy. Zamysłem właściciela responsywnej strony internetowej było przedstawienie informacji o usługach i produktach firmy Fultex. Istotnym elementem wyboru technologii w jakiej powstał serwis internetowy była: możliwość łatwego administrowania treścią, responsywność, możliwość dodawania opisów produktów.

Firma Exis Interactive wdrożyła przejrzystą witrynę interenetową, która będzie spełniała wymagania technologiczne różnych użądzeń korzystających z internetu przez najbliższych kilka lat. Nieoficjalnie wiadomo że polityka wielu koncernów informatycznych zmierza w kierunku promowania użytkowników surfujących po sieci za pomocą urządzeń mobilnych.
Zamierzeniem przyświecającym wdrożeniu nowoczesnej strony internetowej było wykorzystanie narzędzi przyczyniających się do budowania przewagi konkurencyjnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat responsywnych stron internetowych? Napisz do nas!

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.