Exis Interactive wdraża nowoczesne e-hurtownie wspierające kompleksową obsługę klientów biznesowych


Od dawna wiadomo że nowoczesne technologie informatyczne pozwalają firmom handlowym osiągać lepsze wyniki w sprzedaży internetowej i detalicznej. Przyczyniają się do atrakcyjniejszego prezentowania oferty, zwiększają poczucie bezpieczeństwa i komfort potencjalnych klientów w dokonywaniu zakupów. Ich wygląd i funkcjonalność budują wizerunek firmy.

 

EXIS Interactive posiada kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu sklepów internetowych i własnych platform handlowych wspierających sprzedaż B2C/B2B (detaliczną i hurtową). Wdrożenie e-hurtowni w przypadku mniejszych firm jest rozsądnym rozwiązaniem, ponieważ jej funkcjonalność tylko nieznacznie odbiega od możliwości platform handlowych. Podstawową różnicą pomiędzy e-hurtownią a platformą B2B, jest brak możliwości obejrzenia archiwalnych faktur, dostępne są natomiast informacje o bieżących zamówieniach.

Korzystanie z elektronicznych źródeł dystrybucji pozwala to na prezentowanie kompletnej oferty, dostosowanej do potrzeb klientów. Umożliwia składanie zamówień przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Gwarantuje szybką wymianę dokumentów związanych ze sprzedażą pomiędzy sprzedającym a odbiorcami. Oferuje możliwość przeprowadzania skutecznych akcji marketingowych. Podobnie do sklepów internetowych e-hurtownie również umożliwiają integrację z systemami magazynowymi, oraz serwisami aukcyjnymi takimi jak Allegro. Obniżają koszty wysyłki


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.