Praca / Rekrutacja

EXIS Interactive jest firmą tworzącą i wdrażającą innowacyjne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Dzięki wszechstronnej wiedzy i praktycznemu doświadczeniu, nasze rozwiązania realnie przyczyniają się do budowania przewagi konkurencyjnej firm na terenie całego kraju i za granicą. Rozwijamy wiele ciekawych projektów, z których warto wymienić: oprogramowanie, zintegrowane systemy sprzedaży internetowej, mobilnego handlowca, wdrożenia i integracje rozwiązań ERP innych uznanych na rynku producentów IT. Jesteśmy wieloletnim partnerem Streamsoft. Oferujemy szeroki zakres usług w obszarze IT i Biznesu. Co dzień wspieramy działanie wielu firm w zakresie projektowania, wdrożeń, optymalizacji i serwisu systemów informatycznych w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej.  W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników:

Młodszy programista front-end Developer
(staż lub cały etat)

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Kluczowe zadania na stanowisku można streścić w jednym zdaniu: tworzenie szablonów i modułow do Prestashop (głównie) i Wordpress  (przy okazji)

Wymagania

Podstawowe wymagania nie są duże ale bezwzględnie kandydat musi się nimi wykazać:

  •   Biegłe posługiwanie się CSS, jQuery i Bootstrap
  •   Umiejętność tworzenia aplikacji w środowisku PHP + mySQL
  •   Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania bazami danych (SQL)

Mile widziane będą

  •   Znajomość Prestashop i Worpress
  •   Znajomość jęz. angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  •   Chęć ciągłego poszerzania wiedzy i duża odpowiedzialność
  •   Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  •   Pracę na pełnym etacie lub 1/2 etatu
  •   Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  •   Elastyczny czas pracy w godzinach  8:00 -18:00 (do wyboru)
  •   Możliwość rozwoju zawodowego w otoczeniu ciekawych klientów
  •   Miłą atmosferę
  •   Samodzielne stanowisko pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@exis.pl z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EXIS Interactive z siedzibą w Łodzi, Al. Kościuszki 67."

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.