EXIS Interactive jest firmą tworzącą i wdrażającą innowacyjne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Dzięki wszechstronnej wiedzy i praktycznemu doświadczeniu, nasze rozwiązania realnie przyczyniają się do budowania przewagi konkurencyjnej firm na terenie całego kraju i za granicą. Rozwijamy wiele ciekawych projektów, z których warto wymienić: oprogramowanie, zintegrowane systemy sprzedaży internetowej, mobilnego handlowca, wdrożenia i integracje rozwiązań ERP innych uznanych na rynku producentów IT. Jesteśmy wieloletnim partnerem Streamsoft. Oferujemy szeroki zakres usług w obszarze IT i Biznesu. Co dzień wspieramy działanie wielu firm w zakresie projektowania, wdrożeń, optymalizacji i serwisu systemów informatycznych w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej.  W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników:

Młodszy programista front-end Developer
(staż lub cały etat)

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Tworzenie i/lub modyfikowanie interfejsu sklepów internetowych i aplikacji webowych w oparciu o projekt graficzny

Wymagania

  • Biegłe posługiwanie się Html, CSS i Bootstrap

Mile widziane będą:

  • Znajomość Prestashop
  • Znajomość jęz. angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na pełnym etacie lub 1/2 etatu
  • Elastyczny czas pracy w godzinach  8:00 -18:00
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przy realizacji interesujących projektów
  • Miłą atmosferę

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@exis.pl z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)" -->

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.