Rekrutacja

EXIS Interactive jest firmą tworzącą i wdrażającą innowacyjne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Dzięki wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu nasze rozwiązania realnie przyczyniają się do budowania przewagi konkurencyjnej firm. Jesteśmy wieloletnim partnerem Streamsoft - jednego z liderów polskiego rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw. Oferujemy szeroki zakres usług w obszarze IT i biznesu. Co dzień wspieramy działanie wielu firm w zakresie projektowania, wdrożeń, optymalizacji i serwisu systemów informatycznych w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej. Działamy od 10 lat. Pracujemy nad wieloma interesującymi projektami związanymi oprogramowaniem klasy ERP oraz systemami sprzedaży internetowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Programista (PHP, C#)

Miejsce pracy: Łódź

Kluczowe zadania:

  • Rozwijanie i utrzymanie systemów i usług w językach PHP i C#, wykorzystujących bazy SQL.

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia aplikacji w języku PHP + mySQL/PostgreSQL;
  • Umiejętność tworzenia aplikacji w języku C#;
  • Zaawansowana znajomość SQL;
  • Doświadczenie.

Poza tym mile widziane są:

  • Znajomość Delphi;
  • Znajomość Prestashop;
  • Znajomość technologii GIT/SVN, REST, SOAP, AJAX, JSO.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach;
  • Elastyczny czas pracy w pełnym wymiarze;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Odpowiednią atmosferę do pracy;
  • Biuro w centrum miasta.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: praca@exis.pl z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Młodszy programista front-end Developer
(staż lub cały etat)

Opis stanowiska

  • Tworzenie i/lub modyfikowanie interfejsu sklepów internetowych i aplikacji webowych w oparciu o projekt graficzny

Wymagania

  • Biegłe posługiwanie się Html, CSS i Bootstrap

Mile widziane będą:

  • Znajomość Prestashop
  • Znajomość jęz. angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na pełnym etacie lub 1/2 etatu
  • Elastyczny czas pracy w godzinach  8:00 -18:00
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przy realizacji interesujących projektów
  • Miłą atmosferę

Asystent Sprzedaży
(produkty informatyczne)

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Sprzedaży odpowiada za kontaktowanie się z potencjalnymi klientami i telefoniczną prezentację oferty firmy – rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

Wymagania

Podstawowe wymagania, które kandydat musi spełniać:

  • Komunikatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Sprawna obsługa komputera,
  • Podstawowa znajomość technologii informatycznych (zalecana).

Oferujemy:

  • Praca na 1/2 lub pełen etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Możliwości dalszego rozwoju

Aplikację prosimy przesyłać na adres: praca@exis.pl z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)" -->

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.